+9° Київ +12° Варшава +5° Вашингтон

Україна не змогла зупинити зірку НБА та програла Греції на Євробаскеті-2022

UA.NEWS 07 Вересня 2022 13:38

Чоловіча збірна України у 4-му турі групового раунду чемпіонату Європи з баскетболу поступилася Греції, якій 41 очко приніс Янніс Адетокумбо.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

6 вересня у Мілані українці поступилися грекам з рахунком 79:99. Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став баскетболіст клубу Національної баскетбольної асоціації «Мілуокі Бакс» Янніс Адетокумбо, який набрав 41 очко. Серед українців найбільше приніс Святослав Михайлюк - 16 пунктів.

Україна набрала 7 очок та займає в групі С друге місце. Греція лідирує з 8 балами. Обидві команди достроково гарантували собі вихід до плей-офф. Нижче в турнірній таблиці розташувалися Італія (6 пунктів), Хорватія (6), Естонія (5) та Велика Британія (4).

Останній матч групового раунду Україна зіграє 8 вересня проти Хорватії.

Раніше чоловіча збірна України з волейболу у плей-офф чемпіонату світу обіграла Нідерланди та пройшла у 1/4 фіналу змагань. Там вона зіграє проти Словенії.

Черговою перемогою збірної України завершився матч 3-го туру чемпіонату Європи-2022 проти господарів турніру – збірної Італії (84:73).

Скандальний інцидент трапився під час поєдинку групового етапу чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу між збірними Туреччини та Грузії.