+10° Київ +18° Варшава +7° Вашингтон

Вперше в історії Україна вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з волейболу

Олег Бесараб 05 Вересня 2022 21:53

Чоловіча збірна України з волейболу у плей-офф чемпіонату світу обіграла Нідерланди та пройшла у 1/4 фіналу змагань. Там вона зіграє проти Словенії.

Матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з волейболу відбувся 5 вересня у словенській Любляні? пише sport.ua. Фаворитом цього протистояння вважалася команда Нідерландів, але українці з самого початку вдало повели гру. Зі старту вони повели 0:3, 3:6, 4:9, завершився сет із результатом 16:25.

На самому початку другої партії суперники вели аж до рахунку 13:11. А потім українці вирівняли становище 13:13 і невдовзі вже самі повели, довівши перевагу до 19:25.

У третьому сеті українці знову повели, під кніець сету випереджаючи суперника на сім очок - 13:20, 14:21, і завершили гру з рахунком 18:25.

Раніше до чвертьфіналу вийшли збірні Словенії, Італії, США та Польщі. Ще мають зіграти пари Франція- Японія, Сербія – Аргентина, Бразилія – Іран.

Наступним суперником України в 1/4 фіналу змагань стане збірна Словенії - один із господарів турніру, яка обіграла в 1/8 фіналу Німеччину.

Нагадаємо, у груповому етапі Україна здобула дві перемоги (над Тунісом і Пуерто-Ріко), а також програла Сербії. Цей результат дозволив українцям з другого місця вийти до 1/8 фіналу світової першості.

На міжнародних спортивних змаганнях Warrior Games-2022 ветерани Національної гвардії України Владислав Шатіло, Ігор Галушка та Сергій Наумов здобули три золоті медалі у двох категоріях.

У канадському місті Едмонтон провели велопробіг до Дня Незалежності, маршрут якого було прокладено у вигляді герба України.

Українець Олексій Середа вдруге у кар'єрі здобув золото чемпіонату Європи зі стрибків у воду з платформи 10 м.

Ярослава Магучіх принесла збірній України першу за весь час участі в чемпіонатах Європи золоту медаль в стрибках у висоту серед жінок.

Українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова здобули золото на Чемпіонаті Європи у каное-двійці на дистанції 500 метрів. Це друга поспіль їхня перемога.