$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+13° Київ +14° Варшава +19° Вашингтон

Чемпіон України з баскетболу прикро поступився в овертаймі матчу Єврокубка

jour12 07 Грудня 2022 12:32

У вівторок, 6 грудня, чинний чемпіон України з баскетболу «Прометей» поступився французькому «Буру» у матчі сьомого туру групового етапу Єврокубка.

Поєдинок завершився з рахунком 92:85.

Українська команда перемогла у першій чверті, однак суперник зрівняв рахунок у другій. Після великої перерви боротьба була рівною і лише в овертаймі французи вирвали перемогу.

Найрезультативнішим гравцем матчу в складі «Прометея» став захисник Іссуф Санон. Він набрав 18 очок і додав до них 5 підбирань.

Українська команда наразі посідає сьоме місце з десяти у турнірній таблиці групового етапу. До 1/8 фіналу вийдуть вісім найсильніших команд.

Атакувальний оборонець збірної України Святослав Михайлюк перебрався до лав «Нью-Йорк Нікс».

Чоловіча збірна України у 4-му турі групового раунду чемпіонату Європи з баскетболу поступилася Греції, якій 41 очко приніс Янніс Адетокумбо.

Проте черговою перемогою збірної України завершився матч 3-го туру чемпіонату Європи-2022 проти господарів турніру – збірної Італії (84:73).

Стало відомо, з ким зустрінеться збірна України в 1/8 фіналу «Євробаскета-2022».