+14° Київ +13° Варшава +13° Вашингтон

Йде за чемпіонством. Роналду відзначився дублем у третьому матчі поспіль

UA.NEWS 05 Квітня 2023 14:53

Португальський форвард Кріштіану Роналду забив два голи за «Аль-Наср» у матчі 22-го туру чемпіонату Саудівської Аравії проти «Аль-Адальха».

Роналду відкрив рахунок на 40-й хвилині, реалізувавши пенальті, а ще один гол забив у другому таймі, відправивши м’яч у сітку з гострого кута.

«Аль-Наср» розгромив суперника з рахунком 5:0 та продовжує боротьбу за чемпіонство у Саудівській Аравії. Клуб португальця йде на другій сходинці, відстаючи від лідера «Аль-Іттіхада» на одне очко.

Роналду оформив дубль у трьох останніх матчах поспіль. Раніше форвард забивав по два голи за збірну Португалії у матчах кваліфікації Євро-2024 з Люксембургом та Ліхтенштейном.

Нещодавно зірковий португальський нападник Кріштіану Роналду став автором чотирьох голів за «Аль-Наср» у матчі 16-го туру чемпіонату Саудівської Аравії.

Роналду в рекордному матчі допоміг Португалії розбити Ліхтенштейн у відборі на Євро-2024. Збірна Португалії на своєму полі розгромила команду Ліхтенштейну в матчі 1-го туру відбору на Євро-2024 – 4:0.

На виїзді збірна Португалії розбила Люксембург у матчі 2-го туру відбору на Євро-2024 – 0:6. Команда Роберто Мартінеса очолює свою відбіркову групу після двох стартових турів.