$ 39.4 € 42.34 zł 9.78
+17° Київ +15° Варшава +18° Вашингтон

Кінець казки «самураїв»: Хорватія в серії пенальті вирвала у Японії путівку до чвертьфіналу ЧС-2022 (відео)

jour12 06 Грудня 2022 07:39

Збірна Хорватії здолала команду Японії в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу. Поєдинок на стадіоні «Ель-Джануб» в Ель-Вакрі закінчився з рахунком 1:1. А в серії пенальті точнішими виявилися хорвати – 1:3.

Першими в цій зустрічі забили японці. Наприкінці першого тайму «синіх самураїв» вивів уперед Дайзен Маеда. Нападник шотландського «Селтіка» скористався метушнею у карному майданчику хорватів і розстріляв ворота ворота Домініка Ліваковича. Гольову передачу записав до свого активу Мая Йосіда.

Хорватія відновила паритет на початку другого тайму. На 55-й хвилині Іван Перішич приблизно з 11-метрової позначки головою прицільно направив м'яч у правий кут, замкнувши навіс від Деяна Ловрена.

Більше голів в основний час поєдинку команди не змогли забити, тому вони продовжили з'ясовувати стосунки в екстратаймах. Двох додаткових таймів по 15 хвилин також виявилося недостатньо для визначення переможця, тож глядачі побачили серію пенальті. А в ній уже тріумфували європейці – Лівакович став героєм і відбив три удари японців з чотирьох.

Без шансів для збірної Сенегалу завершився матч 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 у Катарі проти національної команди Англії.

Іспанський тренер Роберто Мартінес покинув пост головного тренера національної збірної Бельгії після провального виступу команди на ЧС-2022 з футболу, який проходить в Катарі.

Збірна Японії сенсаційно перемогла команду Іспанії в матчі 3-го туру групи E чемпіонату світу-2022 з футболу. Поєдинок на стадіоні «Халіфа» в Ер-Раяні завершився з рахунком 2:1.

Збірна Німеччини обіграла команду Коста-Рики в матчі 3-го туру групи E чемпіонату світу-2022 з футболу. Поєдинок на стадіоні «Ель-Байт» в Ель-Хаурі завершився з рахунком 2:4.