$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+16° Київ +17° Варшава +20° Вашингтон

Суперкамбек за три хвилини: Японія шокувала Іспанію та з першої сходинки вийшла до плейоф ЧС-2022

jour12 02 Грудня 2022 10:10

Збірна Японії сенсаційно перемогла команду Іспанії в матчі 3-го туру групи E чемпіонату світу-2022 з футболу. Поєдинок на стадіоні «Халіфа» в Ер-Раяні завершився з рахунком 2:1.

У першому таймі іспанці повністю домінували над суперником, абсолютно не дозволивши йому створити нічого небезпечного біля власних воріт. «Червона фурія» постійно атакувала, традиційно довго контролюючи м'яч. Це принесло свої плоди. На 11-й хвилині голом відзначився Альваро Мората.

Однак на початку другого тайму японцям вдалося здійснити щось неймовірне. Спершу на 48-й хвилині рахунок зрівняв Ріцу Доан, а вже за три хвилини Ао Танака вивів свою команду вперед.

Попри всі зусилля підопічних Луїса Енріке, збірна Японії змогла відбитися і втримати переможний рахунок до фінального свистка.

У паралельному матчі цього квартету збірна Німеччини обіграла команду Коста-Рики з рахунком 2:4.

Раніше Катар показав найгірший результат для країни-господарки в історії чемпіонатів світу з футболу.

У 3-му турі групової стадії ЧС-2022 збірна Польщі поступилась команді Аргентини.

Також у 3-му турі групової стадії ЧС-2022 збірна Данії виявилась слабшою за Австралію.