$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+9° Київ +12° Варшава +14° Вашингтон

Циганков допоміг «Жироні» відібрати очки у «Барселони»

jour12 11 Квітня 2023 11:51

У матчі 28-го туру чемпіонату Іспанії «Барселона» приймала «Жирону» з українцем Віктором Циганковим у складі.

Український футболіст вийшов на поле у стартовому складі і свій найкращий момент мав на другій хвилині, коли замикав верхову подачу, але пробив повз ворота.

У другому таймі Циганков чекав на передачу від партнера по команді на порожні ворота, але Кастельянос пробив сам і промахнувся. Українець був замінений на 71-й хвилині, а «Жирона» змогла завершити матч із лідером Ла Ліги внічию з рахунком 0:0.

«Жирона» після 28 турів посідає 11-те місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, набравши 35 очок.

5 квітня відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Іспанії з футболу між мадридським «Реалом» і «Барселоною».

Також мінімальною перемогою мадридського «Реала» завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2022/23 проти англійського «Ліверпуля».

УЄФА почав розслідування можливого порушення нормативно-правової бази іспанським клубом «Барселона». Виявилося, що команда впродовж років платила суддівському функціонеру за інформацію про арбітрів.