+9° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

Українка Магучіх стала віцечемпіонкою світу з легкої атлетики

UA.NEWS 20 Липня 2022 10:48

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх 20 липня здобула срібло у стрибках у висоту на чемпіонаті світу у США. У фіналі змагань зі стрибків у висоту в Юджині Магучіх показала результат 2,02 м.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Чемпіонкою світу стала австралійка Елеонор Паттерсон, яка взяла таку ж висоту, але зробила це з першої спроби, в той час, як українка - з другої.

Бронзу отримала італійка Олена Валлортігара, яка стрибнула на 2,00 м та випередила українку Ірину Геращенко за спробами.

Ярослава Магучіх виграла срібло ЧС вдруге поспіль. Для збірної України ця нагорода стала другою на ЧС-2022. Бронзу нашій команді приніс у стрибках у висоту Андрій Проценко.

Переможницями у Чемпіонаті світу зі стрибків у висоту серед жінок стали:

• Елеонор Паттерсон (Австралія) - 2,02 м

• Ярослава Магучіх (Україна) - 2,02 м

• Олена Валлортігара (Італія) - 2,00 м

• Ірина Геращенко (Україна) - 2,00 м

Раніше Андрій Проценко здобув бронзу в стрибках у висоту. Спортсмен приніс збірній України першу нагороду чемпіонату світу з легкої атлетики.

В передостанній день Всесвітніх ігор-2022, українська збірна отримала ще 5 медалей. Тепер наша країна на третьому місці у медальному заліку серед всіх команд-учасниць.

18-річна гімнастка Вікторія Онопрієнко виборола для України першу за 9 років медаль Всесвітніх ігор та присвятила перемогу батьку-військовому. До цього вона вже втратила на війні брата.