$ 44.86 € 51.12 zł 11.92
+25° +30° +30°

На Рівненщині ексголовлікар завдав медзакладу збитків на понад ₴12 млн

UA NEWS 26 Червня 2026 14:52
На Рівненщині ексголовлікар завдав медзакладу збитків на понад ₴12 млн
0:00 / 0:00

На Рівненщині правоохоронці додатково повідомили про підозру колишньому головному лікарю одного з комунальних медичних закладів, якого підозрюють у завданні збитків лікарні на понад 12,3 млн грн.

За даними слідства, 71-річний експосадовець упродовж 2022–2024 років діяв за попередньою змовою з головним бухгалтером медзакладу

Вони підписували та затверджували штатні розписи, до яких вносили завідомо неправдиві відомості щодо розмірів посадових окладів працівників.

У результаті таких дій 51 співробітнику лікарні безпідставно нарахували та виплатили завищену заробітну плату, а також здійснили необґрунтовану сплату єдиного соціального внеску.

Слідство встановило, що зловживаючи службовим становищем, колишній керівник завдав медичному закладу збитків на суму 12 370 835 гривень.

Слідчі слідчого управління за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури повідомили фігуранту про підозру.

Крім того, правоохоронці нагадали, що нещодавно завершили досудове розслідування щодо експосадовця за фактом службової недбалості. Наразі обвинувальний акт у цій справі вже перебуває на розгляді суду.

Слідчі дії тривають, а правоохоронці встановлюють усі обставини завдання багатомільйонних збитків медичному закладу.

image

Про це повідомляє поліція Рівненської області.

Крім того, детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області завершили досудове розслідування щодо посадовця підприємства у сфері теплопостачання, через дії якого підприємству було завдано збитків на понад 6,8 млн грн.

Раніше провідному інженеру групи технічного нагляду за будівництвом одного з підрозділів ПрАТ «НЕК «Укренерго» повідомлено про підозру у службовій недбалості під час будівництва бетонної огорожі навколо стратегічного енергетичного об'єкта

Правоохоронці на Київщині викрили масштабну схему розкрадання коштів, призначених для гуманітарної допомоги. За даними слідства, йдеться про привласнення близько 27 мільйонів гривень, які були виділені на підтримку деокупованих громад. Наразі тривають слідчі дії для встановлення всіх причетних до оборудки осіб.

Поліція Києва ліквідувала міжрегіональний канал збуту кокаїну на 8 млн грн.

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток