У Керчі знищили російський комплекс РЕБ для придушення Starlink
В окупованій Керчі був знищений російський комплекс радіоелектронної боротьби «Волна Купол Гарант», який використовувався для створення перешкод роботі супутникового зв’язку Starlink.
Супутникові знімки зафіксували місця згорілих установок комплексу. Після удару частину причепів із обладнанням росіяни перемістили.
«Волна Купол Гарант» складається з кількох причепів із супутниковими антенами та здатна створювати перешкоди для роботи Starlink у радіусі близько 20 квадратних кілометрів. За оцінками Militarnyi, вартість одного такого комплексу може сягати 150 млн рублів.

За даними видання, потужне випромінювання комплексу дозволяє оперативно виявляти його місцеперебування, що робить такі системи вразливими для ударів.
Джерело: Militarnyi.
У Росії загострюється паливна криза: на АЗС зникає бензин і ростуть черги.
Росія дозволила гірший бензин через паливну кризу.