США відновили нафтові санкції проти росії
США знову запровадили санкції проти російських нафтових компаній «Роснефть» і «Лукойл», які тимчасово не діяли через ситуацію навколо Ормузької протоки.
Про це заявив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк.
За його словами, нафтові обмеження США щодо «Роснефти» та «Лукойлу» знову набули чинності після завершення періоду тимчасових винятків.
Джерело: Владислав Власюк.
Нагадаємо, Європейський Союз на саміті в Брюсселі 18 червня ухвалив рішення вперше продовжити санкційні обмеження проти Росії не на стандартні шість місяців, а одразу на річний термін. Таким чином ЄС відходить від попередньої практики регулярного перегляду санкцій кожні пів року.
Очікується, що Рада ЄС офіційно схвалить новий пакет санкцій найближчими тижнями, пише Deutsche Welle.