$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+9° Київ +11° Варшава +14° Вашингтон

Сенсація в Лізі чемпіонів: «Манчестер Сіті» не впорався з «Лейпцигом» в 1/8 фіналу

UA.NEWS 23 Лютого 2023 10:34

У середу, 22 лютого, відбувся перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «РБ Лейпциг» протистояв «Манчестер Сіті».

Зустріч проходила на стадіоні «Ред Булл-Арена» і завершилася з рахунком 1:1.

Рахунок у грі відкрили футболісти англійського клубу - на 27-й хвилині матчу алжирський вінгер «городян» Ріяд Марез забив гол після передачі Ілкая Гюндогана.

Господарям поля вдалося зрівняти рахунок у грі у другому таймі. На 68-й хвилині зустрічі хорватський захисник «биків" Йошко Гвардіол відзначився з пасу Марселя Гальстенберга.

«РБ Лейпциг» - «Манчестер Сіті» - 1:1.

Голи: Гвардіол, 70, Марез, 27.

«РБ Лейпциг»: Бласвіх, Клостерманн (Генріхс, 46), Орбан, Гвардіол, Гальстенберг (Раум, 88), Лаймер, Шлагер (Айдара, 82), Собослаї, Форсберг (Нкунку, 66), Вернер, А. Сілва (Поульсен, 82)

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Уокер, Діаш, Аканджі, Аке, Родрі, Гюндоган, Марез, Б. Сілва, Гріліш, Холанд

Попередження: Генріхс.

Раніше «Манчестер Сіті» не зумів пробитися до півфіналу Кубка англійської ліги, сенсаційно програвши в 1/4 фіналу «Саутгемптону», який наразі посідає останнє місце в Прем’єр-лізі. Зустріч на стадіоні «Сент-Меріс» завершилася з рахунком 2:0.

19 січня відбувся перенесений матч 7-го туру англійської Прем’єр ліги, в якому «Манчестер Сіті» грав проти «Тоттенхема».

25 січня відбувся перший матч 1/2 фіналу Кубка англійської ліги, в якому «Ноттінгем Форест» грав з «Манчестер Юнайтед».