$ 39.64 € 42.3 zł 9.75
+17° Київ +17° Варшава +18° Вашингтон

Відео: «Манчестер Юнайтед» розгромив суперника в першому матчі 1/2 фіналу Кубка ліги

UA.NEWS 26 Січня 2023 14:54

У середу, 25 січня, відбувся перший матч 1/2 фіналу Кубка англійської ліги, в якому «Ноттінгем Форест» грав з «Манчестер Юнайтед».

Зустріч пройшла на стадіоні «Сіті Граунд» і завершилася розгромною перемогою «червоних дияволів».

Дуель почалася з ефектного сольного проходу Рашфорда, що завершився голом у ближній кут. Варто відзначити, що для англійця цей м'яч став вже 10-м у всіх турнірах після відновлення клубного сезону.

На 24-й хвилині «Ноттінгем Форест» зрівняв рахунок, проте судді переглянули повтор за допомогою системи VAR, після чого скасували взяття воріт через зафіксований офсайд.

На 45-й хвилині «червоні дияволи» зміцнили свою перевагу завдяки дебютному голу Ваута Вегорста після переходу в «МЮ». На 89-й хвилині красивим голом після передачі Ентоні Еланги відзначився Бруну Фернандеш, поставивши крапку в цій грі.

«Ноттінгем Форест» - «Манчестер Юнайтед» - 0:3.

Голи: Рашфорд, 6, Вегхорст, 45, Фернандеш, 89.

«Ноттінгем Форест»: Хеннесі, Ор'є, Уоррелл, Маккенна, Лоді (Вільямс, 73), Данілу (Колбек, 57), Фройлер, Скарпа (Лінгард, 64), Джонсон, Гіббс-Вайт (О'Брайєн, 73), Саррідж (Боннавентуре, 64).

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа, Маласія, Мартінес, Ліндельоф, Ван-Біссака, Еріксен (Фред, 71), Каземіро, Рашфорд, Фернандеш, Антоні (Пеллістрі, 71), Вегхорст (Еланга, 85).

Гра-відповідь 1/2 фіналу Кубка ліги пройде на стадіоні «Олд Траффорд» 1 лютого і розпочнеться о 22:00 за київським часом.

За другу путівку у фінал Кубка англійської ліги між собою змагаються «Саутгемптон» і «Ньюкасл». Перший поєдинок цих команд завершився перемогою «соро» з рахунком 1:0.

Раніше «Манчестер Сіті» завдав нищівної поразки «Челсі» в рамках 1/32 фіналу Кубка Англії. Поєдинок на стадіоні «Етіхад» закінчився перемогою господарів з рахунком 4:0.

На зборах у Туреччині київське «Динамо» провело перший зимовий спаринговий матч із віденським «Рапідом». Гра закінчилася поразкою з рахунком 0:4.

В італійській Серії А завершився 19-й тур. Чинний чемпіон Італії «Мілан» зазнав розгромної поразки на виїзді від римського «Лаціо» з результатом 0:4.