+12° Київ +8° Варшава +22° Вашингтон

Абсолютний розгром: «Манчестер Сіті» легко вибив «Челсі» з Кубка Англії (відео)

jour12 09 Січня 2023 13:14

«Манчестер Сіті» завдав нищівної поразки «Челсі» в рамках 1/32 фіналу Кубка Англії. Поєдинок на стадіоні «Етіхад» закінчився перемогою господарів з рахунком 4:0.

Команда Хосепа Гвардіоли вирішила долю матчу ще до перерви. Упродовж 15 хвилин «небесно-блакитні» тричі вразили ворота суперника – відзначилися Ріяд Марез, Філ Фоден та Хуліан Альварес, який реалізував пенальті.

У другому таймі «городяни» лише зміцнили свою перевагу. На 85-й хвилині Марез оформив дубль, реалізувавши пенальті. До фінального свистка «аристократи» не спромоглися забити навіть гол престижу.

Таким чином, «Манчестер Сіті» вийшов до 1/16 фіналу Кубка Англії, де зіграє з переможцем пари «Оксфорд Юнайтед» – «Арсенал». Клуб українця Олександра Зінченка свій матч проведе 9 січня.

Поєдинки 1/16 фіналу Кубка Англії відбудуться 27 – 30 січня.

Нещодавно аргентинський форвард Ліонель Мессі вирішив підписати новий контракт з французьким ПСЖ.

Водночас форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе став найкращим бомбардиром чемпіонату світу з футболу в Катарі, де його команда у фіналі програла Аргентині.

Іспанська «Барселона» вирішила позбутися півзахисника Ансу Фаті та виставила його на трансфер.