$ 39.33 € 42.35 zł 9.83
+6° Київ +6° Варшава +21° Вашингтон

«Шахтар» почав із перемоги кваліфікацію в Лізі чемпіонів

Олег Бесараб 03 Серпня 2021 22:53

3 серпня донецький «Шахтар» в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів на виїзді обіграв бельгійський «Генк» 1-2.

Рахунок у грі відкрив на 39 хвилині «Генк». Іто від правого кута штрафного навісив на лінію воротарського майданчика точно на Онуачу з його понад двома метрами зросту, і він головою відправив м'яч у сітку.

Відіграти гол гірникам вдалося на 63 хвилині завдяки Муньосу. Той збив Педріньо в штрафний, подарувавши «Шахтарю» пенальті. Його вдало реалізував Тете - Вандервоордт вгадав правий кут воріт, але трохи не дотягнувся до м'яча.

На 81 хвилині «Шахтар» вирвався вперед. Марлос дав пас на Ісмаїлі, той прострілив м'яч уздовж воріт, Алан Патрік замкнув комбінацію, пробивши по воротах.

Стартові склади:

Генк: Вандевордт, Муньос, Садик, лукум, Замора, Ндайішімійе, Хейн, Грошовскі, Бонгонда, Іто, Онуачу

Шахтар: Трубін, Додо, Марлон, Віта, Матвієнко, Маркос Антоніо, Соломон, Майкон, Тете, Педріньо, Траоре

Раніше в Європі завершився перший раунд кваліфікації Ліги чемпіонів 2021/22. За його підсумками сформиров ались пари другого етапу кваліфікації.

У кваліфікації Ліги чемпіонів на результат вперше вплинула відміна правила виїзного гола.

УЄФА планує збільшити кількість команд, які беруть участь в чемпіонаті Європи з футболу, до 32 збірних.