+18° Київ +19° Варшава +12° Вашингтон

Відео: «Баварія» ушосте виграла Лігу Чемпіонів

Ілона Завальнюк 24 Серпня 2020 07:14

Мюнхенський футбольний клуб «Баварія» обіграв у фіналі Ліги Чемпіонів французький ПСЖ з рахунком 1:0. Переможний гол німцям приніс француз Кінгслі Коман, який забив м’яч головою після подачі з флангу на 59-й хвилині.

Це шостий в історії «Баварії» виграш Ліги Чемпіонів.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів відбувся о 22.00 23 серпня на стадіоні «Да Луш» у Лісабоні. На полі зустрілись французький «Парі Сен-Жермен» (ПСЖ) і мюнхенська «Баварія».

ПСЖ уперше в історії вийшов до фіналу Ліги чемпіонів, після того як 18 серпня у півфіналі турніру розгромив німецький «Лейпциг» з рахунком 3:0. У чвертьфіналі ЛЧ «Баварія» завдала нищівної поразки ФК «Барселона», забивши у ворота каталонців 8 голів. Після цього «Барселона» відправила у відставку головного тренера.