+18° Киев +18° Варшава +11° Вашингтон

Украинец стал победителем шахматного турнираУкраїнець став переможцем шахового турніру

Ольга Коваль 26 Червня 2017 13:45

Украинский шахматист Виталий Бернацкий победил на международном шахматном турнире. Турнир Albena chess festival 2017 проходил 25 июня в Болгарии.

О победе украинского шахматиста сообщили на своей странице в социальной сети Фейсбук сообщество «Украинские шахматы». Виталий Бернацкий набрал 8,5 очков из 9 возможных, опередив своего основного противника на 1,5 очка.

Ранее Украина завоевала три золотых медали на ЧМ по боксу. Украинец занял второе место на Кубке мира по пятиборью.Український шахіст Віталій Бернацький переміг на міжнародному шаховому турнірі. Турнір Albena chess festival 2017 проходив 25 червня в Болгарії.

Про перемогу українського шахіста повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук спільнота «Українські шахи». Віталій Бернацький набрав 8,5 очок з 9 можливих, випередивши свого основного супротивника на 1,5 очка.

Раніше Україна завоювала три золоті медалі на ЧС з боксу. Українець посів друге місце на Кубку світу з п'ятиборства.