$ 44.91 € 51.02 zł 11.9
+27° Київ +28° Варшава +17° Вашингтон

У Києві виявлено двох хворих на коронавірус

Олег Бесараб 16 Березня 2020 22:00
У Києві виявлено двох хворих на коронавірус

У Києві є два лабораторно підтверджених випадки зараження коронавірусом COVID-19. Хворих ізолювали.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України, додавши, що один із інфікованих повернувся з Франції протягом інкубаційного періоду. Обох пацієнтів з коронавірусною інфекцією ізолювали, їм надається симптоматичне лікування.

Раніше повідомлялося, що нардеп від ОПЗЖ контактував із хворим на коронавірус депутатом французького парламенту, а після того відвідав кілька засідань Верховної Ради.

Тепер в Україні 7 підтверджених випадків інфікування COVID-19, з них 1 - летальний у пенсіонерки з Житомирщини.

До цього в Україні перший випадок коронавірусу зафіксували 3 березня. Захворів чоловік, який повернувся до Чернівців з подорожі Італією. Він перебуває в місцевій лікарні під наглядом лікарів.

Завантажуй наш додаток