За тиждень НБУ продав на міжбанку майже 1,4 млрд доларів
Національний банк України протягом 15–19 червня продав на міжбанківському валютному ринку 1,396 млрд доларів. Це на 241,3 млн доларів більше, ніж тижнем раніше.
Водночас за звітний період регулятор не здійснював купівлю валюти. З початку 2026 року НБУ жодного разу не виходив на міжбанк із купівлею долара.
Продаж валюти Нацбанком залишається одним із ключових інструментів підтримки стабільності валютного ринку та курсу гривні.
Джерело: НБУ.
Раніше «ПриватБанк» увійшов до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2018-2020 роках.
Потім заявлялося, що націоналізований «ПриватБанк» може бути готовий до приватизації не раніше 2022 року.