$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+13° Київ +20° Варшава +11° Вашингтон

Світоліна успішно подолала третій раунд турніру WTA

UA.NEWS SAV 11 Березня 2019 15:03

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна подолала третій раунд представницького турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) категорії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі (США) з призовим фондом понад $9 мільйонів.

Посіяна під шостим номером, українка з рахунком 7:5, 6:4 обіграла Дар’ю Гаврилову з Австралії (№53 рейтингу WTA). Два сети звітного поєдинку тривали 1 годину та 47 хвилин, повідомляє Btu.org.ua.

Зазначимо, що тенісистки удев’яте зустрілися в очних протистояннях. Рахунок на користь харків’янки дорівнює 6:3. За свою кар’єру 24-річна Світоліна двічі виступала у четвертому колі турніру в Індіан-Уеллсі – у 2015 та 2017 роках.

Таким чином, у матчі за вихід до чвертьфіналу турніру українка зійдеться з 12-ю «ракеткою» світу австралійкою Ешлі Барті, яка в свою чергу також у двох сетах взяла гору над американкою Дженніфер Брейді (№ 83) – 6:3, 6:2.

Нагадаємо, наприкінці лютого Еліна Світоліна програла у півфіналі турніру Dubai Duty Free Tennis Championships. Вона поступилася швейцарці Белінді Бенчіч за результатами трьох сетів – 2:6, 6:3, 6:7.

Під час чемпіонату Australian Open, українка зазнала поразки у чвертьфіналі, програвши тенісистці з Японії Наомі Осаці. Вихід до чвертьфіналу залишається для українки кращим результатом на турнірах Великого Шолома.

У грудні Еліна Світоліна виграла показовий турнір у Франції. Крім того, українка виграла підсумковий турнір WTA і стала четвертою ракеткою світу.