+10° Київ +9° Варшава +11° Вашингтон

ЧС в Катарі: Аргентина сенсаційно поступилась Саудівській Аравії

UA.NEWS 22 Листопада 2022 14:48

У вівторок, 22 листопада, у матчі 1-го туру групи С чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Аргентини сенсаційно поступилася Саудівській Аравії. Матч завершився з рахунком 1:2.

На 10-й хвилині матчі збірна Аргентини відкрила рахунок. Хосе Леандро Паредеса завалили у штрафному майданчику суперників після подачі зі кутового удару. Після перегляду VAR арбірт призначив пенальті – його реалізував Ліонель Мессі.

Згодом аргентиці відзначилися ще трьома голами – спочатку Мессі, а потім двічі Лаутаро Мартінес. У цих моментах нападники перебували в офсайді, арбітр скасував всі три взяття воріт.

На початку другого тайму Мессі втратив м'яч біля центральної лінії, після чого Фірас Аль-Бурайкан розвернув контрнаступ до лівого флангу штрафного на Яхья Аль-Шехрі, а той пробив із-під Крістіана Ромеро в дальній кут та зрівняв рахунок.

За кілька хвилин Салем ад-Давсарі обіграв трьох гравців суперника, і пробив у дальній кут. До кінця поєдинку збірна Аргентини так і не змогла відігратися.

Саудівська Аравія перервала 36-матчеву безпрограшну серію Аргентини, не дозволивши їй повторити рекорд Італії, яка не програвала 37 поєдинків поспіль.

Раніше ми писали, що у неділю, 20 листопада, Еквадор обіграв Катар (0:2) у матчі-відкритті чемпіонату світу-2022 з футболу.

Також нагадаємо, що гравці збірної Ірану з футболу на знак протесту не співали національний гімн перед матчем зі збірною Англії на Чемпіонаті світу-2022 в Катарі.