+12° Київ +14° Варшава +17° Вашингтон

Компліменти для Зінченка: тренер Арсенала пояснив важливість українця для «канонірів»

jour12 03 Березня 2023 15:05

У середу, 1 березня, «Арсенал» у перенесеному матчі 7-го туру англійської Прем'єр-ліги розгромив «Евертон».

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета після матчу з «ірисками» висловився про роль Зінченка в цій перемозі.

«Ось чому ми його запросили - Зінченко привносить щось нове в команді, дозволяє нам бути більш непередбачуваними», - наводить слова Артети прес-служба «Арсенала».

Матч «Арсенала» проти «Евертона» завершився з рахунком 4:0 на користь «канонірів».

Олександр Зінченко зіграв у цій грі 82 хвилини і був одним з найкращих гравців матчу. Саме з результативної передачі українця Букайо Сака відкрив рахунок у матчі.

Після перерви Зінченко взяв безпосередню участь ще в двох гольових атаках «канонірів».

Перемога над «Евертоном» дозволила «канонірам» збільшити відрив від «Манчестер Сіті» в турнірній таблиці до 5 балів. В активі «Арсеналу» 60 очок, у «городян» - 55.

У наступному турі підопічні Мікеля Артети зіграють проти «Борнмута» на своєму полі. Матч заплановано на 4 березня.

Український футболіст Олександр Зінченко перейшов із «Манчестер Сіті» до іншого англійського клубу — «Арсенал».

Український футболіст Олександр Зінченко вчетверте за свою кар’єру став чемпіоном Англії у складі клубу «Манчестер Сіті».