+9° Київ +9° Варшава +10° Вашингтон

«Реал» у серії пенальті здолав «Валенсію» та вийшов до фіналу Суперкубка Іспанії

UA.NEWS 12 Січня 2023 14:12

Мадридський «Реал» переміг «Валенсію» у півфіналі Суперкубка Іспанії. «Вершкові» позмагаються у вирішальному матчі за трофей.

Поєдинок в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) завершився з рахунком 1:1, після чого гравці «Королівського клубу» були точнішими в серії пенальті, пише видання TSN.

Підопічні Карло Анчелотті вийшли вперед на 39-й хвилині – Карім Бензема реалізував пенальті. На початку другого тайму «кажани» відновили паритет у зустрічі – відзначився Самуель Ліно.

До кінця основного часу та в екстратаймах команди не змогли вразити ворота одна одної. А в серії пенальті нерви виявилися міцнішими у «вершкових» – 4:3.

Український воротар Андрій Лунін провів весь матч на лаві запасних.

Другий фіналіст Суперкубка Іспанії визначиться 12 січня у матчі між «Бетісом» і «Барселоною». Початок гри – о 21:00 за київським часом.

Іспанський «Реал» викупить у «Шахтаря» права на бразильця Вінісіуса Тобіаса, який виступає за мадридців на правах оренди.

3 січня відбувся поєдинок 1/16 фіналу Кубка Іспанії з футболу, в якому мадридський «Реал» мінімально обіграв «Касереньо».

Також футболіст португальської «Бенфіки» і національної збірної Аргентини Енцо Фернандес може перейти в мадридський «Реал».