+15° Київ +16° Варшава +10° Вашингтон

«Шахтар» не зміг обіграти «Олександрію» у бойовому матчі УПЛ

UA.NEWS 29 Жовтня 2022 21:03

В 10-му турі чемпіонату України з футболу донецький «Шахтар» приймав «Олександрію» на «Арені Львів». Противник зміг зрівняти рахунок з гірниками.

В другому таймі Лукас Тейлор отримав червону картку, а гірники залишилися у меншості, пише «Уніан».

Рахунок був 1:1, а кінцівка поєдинку була спекотною: Михайло Мудрик забив на 82-й хвилині, гості змогли врятуватися і сенсаційно відібрати очки в команди Ігоря Йовічевіча.

За підсумками матч між командами «Шахтар» - «Олександрія» закінчився з рахунком 2:2. Голи: Михайличенко, 42, Мудрик, 82 – Цуріков, 5, Демченко, 87

«Шахтар»: Трубін – Михайличенко, Бондар, Кривцов, Л. Тейлор – Степаненко (Матвієнко, 62) – Мудрик, Назарина, Бондаренко (Судаков, 61), Зубков (Петряк, 67) – Сікан (Траоре, 62)

«Олександрія»: Білик – Цуріков, Бабогло, Мельник, Мірошніченко – Дришлюк (Ковалець, 64), Рибалка (Волошин, 85), Демченко – Третьяков, Кожушко (Шулянський, 73), Калітвінцев, гол - Л. Тейлор, 56 (друге попередження).

Наразі «Шахтар» має 20 балів та знаходиться на 2-й позиції, «Дніпро-1» має 22 залікові пункти і посідає перше місце.

«Олександрія» за вісім зіграних матчів набрала 17 очок і займає 4-е місце в турнірній таблиці УПЛ.

Раніше нічийним результатом завершився матч між шотландським «Селтіком» і донецьким «Шахтарем» у 5-му турі групового етапу Ліги чемпіонів 2022/23.

Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч пообіцяв дати бій німецькому «Лейпцигу» у вирішальному матчі групового раунду Ліги чемпіонів.