+9° Київ +14° Варшава +3° Вашингтон

Українець виграв «золото» на юніорському Кубку Європи із дзюдо

jour12 07 Березня 2023 14:00

Українець Олексій Болдирєв здобув «золото» на юніорському Кубку Європи із дзюдо. Про це повідомила Федерація дзюдо України.

У змаганнях взяли участь 328 дзюдоїстів з 19 країн, серед яких і 9 представників збірної України.

«Золото» у ваговій категорії понад 90 кг приніс Україні 18-річний Олексій Болдирєв. Для Олексія це перша нагорода на юніорському рівні, йдеться у повідомлені.

Українець вдало подолав попередні раунди, здобувши упевнені перемоги над представниками Хорватії, Італії та Нідерландів, після чого у фіналі зустрівся ще з одним італійцем Андреа Раффаелі. Поєдинок тривав понад 8 хвилин, проте Олексію на Golden Score — додатковому часі — вдалося виконати кидок на «Ваза-арі», тим самим здобути перемогу.

Дзюдоїсти збірної України виграли загальнокомандний залік Кубку Європи серед кадетів у столиці Латвії.

Раніше збірна України з дзюдо з чотирма нагородами у своєму активі завершила виступи на континентальній першості серед юніорів у Чехії.

А збірну росії відсторонили від участі в чемпіонаті світу з дзюдо, який відбудеться у жовтні в Узбекистані.