$ 39.41 € 42.35 zł 9.85
+9° Київ +13° Варшава +18° Вашингтон

Українки виграли медальний залік на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

UA.NEWS 16 Серпня 2022 14:39

На чемпіонаті Європи-2022 з водних видів спорту українки встановили рекорд за «золотом» у артистичному плаванні та вперше в історії виграли медальний залік.

Про це повідомилаЄвропейська ліга плавання в Twitter,  та міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт в Facebook.

Всього розігрували 12 комплектів нагород. Україна була представлена у восьми з 12 категорій, і в кожній українки здобули золоті нагороди. В усіх командних виступах брали участь Марта Фєдіна та Марина й Владислава Алексіїви.

За інформацією ЗМІ, українські плавчині вдруге в історії завоювали таку кількість медалей на чемпіонаті Європи та вперше очолили медальний залік. Востаннє подібне вдавалося рф у 2018 році.

Друге місце за кількістю медалей посіла Італія: чотири золоті, шість срібних і дві бронзові.

Раніше Україна вдруге в історії здобула «золото» на шаховій Олімпіаді у жіночому турнірі.

Жіноча тенісна асоціація (WTA) оновила рейтинг найкращих тенісисток світу.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула срібло у стрибках у висоту на чемпіонаті світу у США. У фіналі змагань зі стрибків у висоту в Юджині Магучіх показала результат 2,02 м.