$ 39.64 € 42.3 zł 9.75
+12° Київ +14° Варшава +23° Вашингтон

Українська «Зоря» виграла у турецького клубу з неймовірним рахунком (відео)

UA.NEWS 02 Липня 2021 15:18

На зборах в Туреччині луганський клуб у товариському матчі обіграв із неймовірним рахунком Макуспор, за Зорю м'ячі забивали 21 футболіст.

Луганська Зоря зараз в Туреччині готується старту чемпіонату України. І вже провела один спаринг проти місцевого клубу Макуспор, повідомляє Спорт.Сьогодні.

Поєдинок завершився з дивним для футболу рахунком – 22:0 на користь української команди.

Не менш дивно, що за Зорю голами відзначився одразу 21 футболіст! Команда в кожному з таймів зіграла різними складами. Подивіться, як розвивалися події на полі.

Зоря – Макуспор – 22:0

• 5-та хвилина. Олександр Гладкий – 1:0.

• 9-та хвилина. Шахаб – 2:0.

• 13-та хвилина. Дмитро Хомченовський – 3:0.

• 15-та хвилина. Жуніньо – 4:0.

• 19-та хвилина. Владислав Кабан – 5:0.

• 22-га хвилина. Сергій Булеца – 6:0.

• 35-та хвилина. Максим Імереков – 7:0.

• 39-та хвилина. Жуніньо – 8:0.

• 43-тя хвилина. Віталій Вернидуб – 9:0.

• 45-та хвилина. Денис Фаворов – 10:0.

• 50-та хвилина. Максим Хлань – 11:0.

• 51-ша хвилина. Артем Громов – 12:0.

• 55-та хвилина. Денис Нагнойний – 13:0.

• 58-ма хвилина. Крістіан – 14:0.

• 59-та хвилина. Агрон Руфат (пенальті) – 15:0.

• 68-ма хвилина. Єгор Назарин – 16:0.

• 75-та хвилина. Ахмед Алібеков (пенальті) – 17:0.

• 76-та хвилина. Владислав Ємець – 18:0.

• 79-та хвилина. Максим Казаков – 19:0.

• 85-та хвилина. Данило Алефіренко – 20:0.

• 86-та хвилина. Денис Янаков – 21:0.

• 87-ма хвилина. Данило Алефіренко – 22:0.

Як відомо, наступний матч луганчани проведуть 8 липня проти Пролетера.

29 червня Україна перемогла Швецію і вперше вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи.

У грі 1/8 фіналу Євро-2020 збірна Англії з рахунком 2: 0 перемогла Німеччину. В ¼ англійці зустрінуться з переможцем матчу Україна-Швеція.

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт висловив свою думку про майбутній матч 1/4 фіналу Євро-2020 проти збірної України.

Головний тренер збірної Іспанії Луїс Енріке вважає, що команда України може стати переможцем Євро-2020.