+11° Київ +16° Варшава +17° Вашингтон

«Арсенал» із Зінченком розгромно програв «Манчестер Сіті»

UA.NEWS 27 Квітня 2023 11:18

Команда Хосепа Гвардіоли на власному полі впевнено розібралася з «канонірами».

«Манчестер Сіті» розбив «Арсенал» у центральному матчі 33-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні «Етіхад» в Манчестері завершився з рахунком 4:1.

«Городяни» вийшли вперед вже в дебюті зустрічі. На 7-й хвилині Кевін Де Брейне протягнув м'яч після пасу Ерлінга Голанда та поцілив точно в ближній кут воріт «гармашів».

У компенсований до першого тайму час підопічні Хосепа Гвардіоли подвоїли свою перевагу. Джон Стоунс на дальній стійці головою замкнув навіс від Де Брейне.

Після перерви манчестерський клуб зробив рахунок розгромним. На 54-й хвилині Де Брейне оформив дубль з передачі Голанда.

«Каноніри» скоротили відставання лише наприкінці матчу. На 86-й хвилині Роб Холдінг відзначився після асисту Леандро Троссарда. Однак на більше лондонці вже не спромоглися.

А ось підопічні Гвардіоли забили вчетверте. На 90+5-й хвилині крапку в цій грі поставив Голанд, який нарешті забив і сам.

Український захисник «Арсенала» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та провів на полі повний поєдинок.

У неділю, 19 березня, відбувся поєдинок 28-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому зустрічалися «Арсенал» і «Кристал Пелас».

Проте, в 1/8 фіналу Ліги Європи лондонський «Арсенал» поступився лісабонському «Спортінгу».

У середу, 1 березня, «Арсенал» у перенесеному матчі 7-го туру англійської Прем’єр-ліги розгромив «Евертон».