$ 39.47 € 42.18 zł 9.77
+17° Київ +9° Варшава +12° Вашингтон

«Арсенал» програв «Спортінгу» по пенальті та вилетів з Ліги Європи

UA.NEWS 17 Березня 2023 09:52

В 1/8 фіналу Ліги Європи лондонський «Арсенал» поступився лісабонському «Спортінгу»

Основний час сьогоднішньої гри закінчився внічию - 1:1.

Граніт Джака забив за «Арсенал» на 19-й хвилині, а у другому таймі хавбек «Спортінга» Педру Гонсалвеш фантастичним ударом відповів на пропущений м'яч.

Командам довелось визначати сильнішого у серії післяматчевих пенальті, адже минула гра закінчилась теж внічию (2:2). В одинадцятиметрових ударах кращими виявились гравці «Спортінга» - вони реалізували 5 ударів з 5.

Українець Олександр Зінченко відіграв весь матч, але в серії пенальті участі не взяв - до нього не дійшла черга.

Жеребкування чвертьфіналу ЛЄ пройде 17 березня.

Ліга Європи, 1/8 фіналу, повторні матчі, 16 березня.

«Арсенал» (Англія) - «Спортінг» (Португалія) 1:1 (Серія пенальті - 3:5)

Голи: Джака, 19 - Гонсалвеш, 82

Перший матч - 2:2.

У лютому відбувся поєдинок плей-офф Ліги Європи УЄФА, в якому донецький «Шахтар» протистояв французькому «Ренну».

9 березня у Варшаві в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи донецький «Шахтар» приймав нідерландський «Феєнорд».

У матчі-відповіді 1/8 Ліги Європи між «Шахтарем» і «Феєнордом» 16 березня українська команда програла з рахунком 7-1 і залишила турнір.