+2° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

«Шахтар» не втримав перемогу над «Феєнордом» у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

jour12 10 Березня 2023 11:45

У четвер, 9 березня, у Варшаві в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи донецький «Шахтар» приймав нідерландський «Феєнорд».

«Феєнорд» від початку поєдинку володів ініціативою і намагався здобути перевагу в рахунку, однак у першому таймі «гірникам» вдавалося надійно діяти в захисті.

Після перерви ситуація на полі кардинально не змінилася. «Шахтар» створював мінімум моментів, проте на 79-й хвилині несподівано забив гол: Ракицький після подачі з кутового спиною неймовірним чином відправив м'яч у ворота гостей.

«Феєнорд» активно пішов уперед і зміг врятувати нічию на 89-й хвилині, коли Бульяуде головою завершив подачу з флангу від Пайшана – 1:1.

«Шахтар» – «Феєнорд» – 1:1

Голи: Ракицький, 79 – Бульяуде, 89

«Шахтар»: Трубін, Тейлор, Матвієнко, Ракицький, Топалов, Степаненко, Зубков (Швед, 77), Бондаренко (Назарина, 90), Судаков (Петряк, 90), Криськів (Джурасек, 62), Траоре (Келсі, 61)

«Феєнорд»: Велленройтер, Педерсен (Траунер, 58), Гертрейда, Ганцко, Хартман, Віффер, Кекчю, Шиманський (Пайшан, 74), Джаханбахш (Бульяуде, 87), Даніло, Ідріссі (Ділросун, 74)

Матч-відповідь команди проведуть у Роттердамі 16 березня.

14 січня в рамках 20-го туру чемпіонату Англії з футболу «Брайтон» зустрічався з «Ліверпулем». Зустріч проходила на стадіоні «Фалмер – Зе Амекс» і завершився сенсаційною перемогою команди Роберто де Дзербі.

21 лютого відбувся перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому мадридський «Реал» розгромив «Ліверпуль». Бельгійський голкіпер «вершкових» Тібо Куртуа оцінив вольову перемогу іспанського клубу в матчі, а також згадав свою безглузду помилку, яка призвела до пропущеного голу.

Головний тренер англійського клубу Юрген Клопп проаналізував поразку від іспанського гранда в плей-офф ЛЧ.