+15° Київ +15° Варшава +13° Вашингтон

«Арсенал» із Зінченком у складі здобув розгромну перемогу в АПЛ

UA.NEWS 20 Березня 2023 09:44

У неділю, 19 березня, відбувся поєдинок 28-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому зустрічалися «Арсенал» і «Кристал Пелас».

Гра проходила на стадіоні «Емірейтс» в Лондоні і завершився перемогою «канонірів» з рахунком 4:1.

Футболісти «Арсенала» відкрили рахунок в середині першого тайму - на 28-й хвилині відзначився бразильський нападник Габріел Мартінеллі з передачі Букайо Сака. У кінцівці першого тайму відзначився сам Сака, асистував йому Бен Уайт.

У дебюті другого тайму півзахисник граніт Джака забив третій м'яч «Арсенала», його асистентом виступив Леандро Троссард. На 63-й хвилині півзахисник «Крістал Пелас» Джеффрі Шлупп забив після навісу з кутового і скоротив розрив у рахунку. Але через 11 хвилин Букайо Сака оформив дубль, повернувши «канонірам» перевагу в три м'ячі і встановивши фінальний рахунок на табло.

«Арсенал» - «Кристал Пелас» - 4:1

Голи: Мартінеллі, 28, Сака, 43, 74, Джака, 55 - Шлюпп, 63

«Арсенал»: Рамсдейл, Уайт (Жоржиньо 83), Холдінг, Габріел (Ківіор 86), Зінченко (Тірні 65), Едегор, Парті, Джака, Сака, Троссард (Жезус 65), Мартінеллі (Сміт-Роу 83)

«Кристал Пелас»: Вітворт, Мітчелл, Гехі, Томкінс, Уорд, Дукуре, Мілівоєвич (Хьюз 65), Заха, Шлупп (Ахамада 82), Олісе (Езе 82), Едуар (Айю 65)

Попередження: Томкінс 59.

Український футболіст лондонського «Арсенала» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди і провів на полі 65 хвилин, після чого був замінений на Кірана Тірні.

Статистичний портал SofaScore поставив українцю оцінку 7,0. У грі з «Кристал Пелас» Зінченко зробив 2 відбору, один перехоплення, заблокував один удар і виграв 4 з 5 єдиноборств. Також в українця є в активі один удар, який був заблокований.

У нинішньому сезоні АПЛ Зінченко зіграв 20 матчів, забив один гол і віддав дві результативні передачі.

Для «канонірів» це вже шоста поспіль перемога в рамках АПЛ, загальний рахунок цих зустрічей - 19:5.

«Арсенал» лідирує в таблиці АПЛ, заробивши 69 очок за 28 ігор. У найближчого переслідувача «Манчестер Сіті» 61 пункт і на один зіграний матч менше. "Кристал Пелас» розташувався на 12-му місці з 27 балами.

У наступному турі АПЛ «Арсенал» зіграє проти «Лідса», а «Кристал Пелас» зустрінеться з «Лестером». Обидва матчі заплановані на 1 квітня.

Наразі лівий захисник лондонського «Арсенала» Кіран Тірні шукає собі нову команду.

1 березня «Арсенал» у перенесеному матчі 7-го туру англійської Прем’єр-ліги розгромив «Евертон». Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета після матчу з «ірисками» висловився про роль Зінченка в цій перемозі.

В 1/8 фіналу Ліги Європи лондонський «Арсенал» поступився лісабонському «Спортінгу».