+9° Київ +11° Варшава +6° Вашингтон

«Баварія» вп’яте поспіль перемогла «Барселону» в матчі Ліги чемпіонів

UA.NEWS 14 Вересня 2022 11:24

«Баварія» з рахунком 2:0 на своєму полі переграла «Барселону» у поєдинку другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Гості виглядали гостріше протягом першої півгодини гри, та могли відкрити рахунок на 18-й хвилині, але колишня зірка господарів Роберт Левандовськи пробив над поперечиною, пише видання НВ.

Пізніше поляк втратив ще один момент, коли його удар парирував Ноєр, а потім Рафінья потужно пробив поруч зі стійкою.

Тим більш нелогічним виявився гол Ернандеса на 50-й хвилині після подачі кутового — це воротар «Барселони» тер Штеген помилився на виході.

А трохи згодом «Баварія» забила вдруге, коли Сане легко втік на побачення з тим же тер Штегеном і без проблем його переграв.

По завершенні години гри із гаком «Барселона» ледь не скоротила відставання, але Педрі пробив у стійку, вискочивши на побачення з Ноєром.

Пізніше «Барселона» створила ще як мінімум один момент для того, щоб забити, але все ж таки програла «Баварії» вп’яте поспіль.

«Баварія» — Барселона 2:0.

Голи: Ернандес, 50, Сане, 54.

Вже сьогодні відбудеться матч «Шахтар» — «Селтік», о 19:45 за київським часом у Варшаві на стадіоні Війська Польського імені маршала Юзефа Пілсудського.

Раніше півзахисник київського «Динамо» Микола Шапаренко достроково завершив поєдинок 1-го туру групового раунду Ліги Європи проти «Фенербахче» через серйозне пошкодження.

7 вересня були зіграні другі 8 поєдинків 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.