$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+16° Київ +15° Варшава +11° Вашингтон

Лише з одним аргентинцем: оприлюднено несподіваний склад символічної збірної ЧС-2022

UA.NEWS 20 Грудня 2022 11:15

До символічної збірної чемпіонату світу-2022 з футболу за версією Who Scored потрапив лише один гравець збірної Аргентини - Ліонель Мессі.

Про це повідомляє статистичний портал WhoScored.

До символічної збірної потрапив лише один гравець переможців турніру збірної Аргентини - Ліонель Мессі. Саме у нього виявився найвищий рейтинг серед усіх футболістів на турнірі в Катарі - 8,25.

Найбільше в команді виявилося представників збірної Франції, яка програла Аргентині у фіналі у серії післяматчевих пенальті. До складу потрапили Тео Ернандес, Антуан Грізманн та Кіліан Мбаппе.

Символічна збірна ЧС-2022 за версією WhoScored.

Голкіпер: Домінік Ліваковіч (Хорватія)

Оборонці: Ашраф Хакімі (Марокко), Родрі (Іспанія), Гаррі Магвайр (Англія), Тео Ернандес (Франція)

Півзахисники: Каземіро (Бразилія), Антуан Грізманн (Франція), Джуд Беллінгем (Англія);

Форварди: Бруну Фернандеш (Португалія), Ліонель Мессі (Аргентина), Кіліан Мбаппе (Франція).

Раніше стало відомо, що колишній півзахисник харківського «Металіста» Алехандро Гомес став першим гравцем, який виступав за український клуб та виграв чемпіонат світу з футболу.

Також форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе став найкращим бомбардиром чемпіонату світу з футболу в Катарі, де його команда у фіналі програла Аргентині.

У фінальному матчі чемпіонату світу у Катарі Аргентина – Франція виграла аргентинська збірна. Переможця визначила серія пенальті.