+12° Київ +8° Варшава +19° Вашингтон

Малиновський допоміг «Аталанті» вийти у лідери чемпіонату Італії

UA.NEWS 19 Вересня 2022 14:05

Українець Руслан Малиновський зіграв за «Аталанту» у переможному матчі проти «Роми» та допоміг своїй команді вийти на друге місце в чемпіонаті Італії.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Малиновський розпочав гру в запасі та вийшов на заміну на 88-й хвилині. У компенсований час українець заробив попередження.

«Аталанта» перемогла у гостях «Рому» з рахунком 1:0 завдяки голу Джорджо Скальвіні на 35-й хвилині. Бергамці набрали 17 очок та ділять лідерство з «Наполі», який переграв «Мілан» 2:1 та випереджає команду Малиновського за додатковими показниками.

29-річний Руслан Малиновський у нинішньому сезоні зіграв за «Аталанту" 6 матчів, забив 1 гол та віддав 1 результативну передачу.

7-й тур Чемпіонату Італії відбувся 18 вересня. Зустріч команд «Рома» - «Аталанта» закінчилася з рахунком 0:1. Гол забив Скальвіні, 35.

Раніше матч 6-го туру чемпіонату Італії між Ювентусом і Салернітаною завершився драматичною нічиєю — 2:2.

Форвард збірної України та «Дніпра-1» Артем Довбик опинився серед номінантів на звання найкращого гравця тижня у Лізі конференцій.

Мадридський Реал переміг Атлетіко в дербі та повернув собі лідерство у чемпіонаті Іспанії з футболу за підсумками шести турів.