$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+17° Київ +17° Варшава +11° Вашингтон

«Манчестер Юнайтед» розгромив «Челсі» Мудрика та забезпечив собі місце в Лізі чемпіонів

UA.NEWS 26 Травня 2023 13:08

У перенесеному матчі 32-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Юнайтед» розгромно переміг «Челсі».

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Матч закінчився з рахунком 4:1 на користь «Манчестер Юнайтед». У ворота лондонського «Челсі» забили Каземіро, Антоні Марсьяль, Бруно Фернандеш та Маркус Рашфорд.

На 89-й хвилині Жоау Фелікс забив єдиний м'яч для лондонського «Челсі». Михайло Мудрик вийшов в основі «Челсі», українця замінили на 64-й хвилині.

У турнірній таблиці АПЛ «Манчестер Юнайтед» після 37 матчів піднявся на третю позицію та забезпечив собі місце у Лізі чемпіонів. Туди також вийшли «Ман Сіті», «Арсенал» і «Ньюкасл».

«Челсі» займає дванадцяту позицію.

Англійська Прем'єр-ліга, 32-й тур (перенесений матч), 25 травня.

«Ман Юнайтед» - «Челсі» 4:1.

Голи: Каземіро, 6, Марсьяль, 45+5, Фернандеш, 73 (пен.), Рашфорд, 78 - Фелікс, 89.

Раніше команда Хосепа Гвардіоли на власному полі впевнено розібралася з «канонірами». «Манчестер Сіті» розбив «Арсенал» у центральному матчі 33-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні «Етіхад» в Манчестері завершився з рахунком 4:1.

А головний тренер «Реалу» Карло Анчелотті заявив, що рефері мав зупинити гру, коли «Манчестер Сіті» забивав гол мадридцям у матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

Катарський шейх Хамад бін Халіфа Аль Тані зробив покращену пропозицію щодо купівлі англійського футбольного клубу «Манчестер Юнайтед».