$ 39.5 € 42.99 zł 10.08
+14° Київ +15° Варшава +17° Вашингтон

Відео: «Манчестер Юнайтед» виграв перший за шість років трофей

UA.NEWS 27 Лютого 2023 09:47

«Манчестер Юнайтед» на Вемблі обіграв «Ньюкасл» із рахунком 2:0 та став переможцем Кубка англійської ліги.

«Манчестер Юнайтед» відкрив рахунок на 33-й хвилині, після того, як Каземіро головою замкнув навіс Шоу.

Минуло всього шість хвилин як манкуніанці подвоїли перевагу. Допоміг їм в цьому захисник «Ньюкасла» Ботман, від якого влетів м’яч у ворота після удару Рашфорда.

У другому таймі «червоні дияволи» довели матч до перемоги.

«Манчестер Юнайтед» виграв кубок англійської ліги вшосте в історії.

Це перший трофей манкуніанців за останні шість років і перший для наставника Еріка тен Хага на чолі клубу.

«Манчестер Юнайтед» — «Ньюкасл» - 2:0.

Голи: Каземіро, 33, Ботман, 39 (автогол).

19 січня відбувся перенесений матч 7-го туру англійської Прем’єр ліги, в якому «Манчестер Сіті» грав проти «Тоттенхема».

25 січня відбувся перший матч 1/2 фіналу Кубка англійської ліги, в якому «Ноттінгем Форест» грав з «Манчестер Юнайтед».

22 лютого відбувся перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «РБ Лейпциг» протистояв «Манчестер Сіті».